Parking szpitalny

Szanowni Pacjenci i odwiedzający Goście!

Dla tych z Państwa, którzy zdecydowali się odwiedzić nas korzystając z samochodu, mamy do dyspozycji miejsca parkingowe niestrzeżone, znajdujące się w bezpośrednim otoczeniu budynku głównego szpitala przy ul. Poznańskiej 125a. Zarządcą parkingu jest Projekt Parking Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Drużbickiego 11 w Poznaniu.

Korzystający ze strefy parkingu kierujący pojazdem zobowiązany jest zatrzymać pojazd przed szlabanem wjazdowym. Kamera znajdująca się przy szlabanie dokona odczytu tablicy rejestracyjnej pojazdu. System parkingowy odnotuje datę i godzinę wjazdu, a następnie podniesie się ramię szlabanu. Przed opuszczeniem strefy parkowania użytkownik parkingu zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w jednym z automatów płatniczych, zlokalizowanych przed głównym wejściem do szpitala. Po wpisaniu numeru rejestracyjnego system naliczy opłatę, którą należy uiścić. Wyjeżdżając z parkingu należy postępować jak przy wjeździe.

Płatności można dokonać kartą płatniczą (jeden automat płatniczy), bilonem, banknotami (drugi automat płatniczy).

Abonament na czas postoju można wykupić w automacie płatniczym.

W razie problemów prosimy o kontakt przez interkom z Centrum Obsługi Klienta, lub telefonicznie (tel. +48 61 664 71 00, e-mail: reklamacje@parking-serwis.pl)

Cennik postoju na terenie parkingu płatnego niestrzeżonego

Lp. Wyszczególnienie Cena
1. do 15 minut od wjazdu bezpłatnie
2. Każda rozpoczęta godzina 4zł
3. Abonament – doba 25zl
4. Abonament – 3 dni 50zł
5. Abonament – 7 dni 80zł
6. Abonament – miesiąc 180zł
7. Opłata porządkowa za złamanie zasad regulaminu 100zł

Dla osób niepełnosprawnych zarezerwowano:

  • 5 miejsc postojowych bezpłatnych – zlokalizowanych obok wjazdu na parking dla pracowników (II bramka wjazdowa);
  • 6 miejsc postojowych płatnych – zlokalizowanych na terenie parkingu głównego, przy wejściu głównym do szpitala.

 

INFORMACJA DLA PACJENTÓW DZIENNEGO ODDZIAŁU CHEMIOTERAPEUTYCZNEGO

Informujemy, iż istnieje możliwość zgłoszenia numeru rejestracyjnego pojazdu w celu nadania uprawnień do bezpłatnego wjazdu i wyjazdu z parkingu PCM dla pacjentów poddawanych leczeniu chemioterapeutycznemu w trybie dziennym lub ambulatoryjnym.
Numer rejestracyjny pojazdu prosimy zgłosić osobiście do sekretariatu oddziału dziennego lub telefonicznie (sekretariat oddziału
onkologicznego: 62 7420867, poradnia hematologiczna: 627420787).

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na poprawność zgłoszonych danych, gdyż w przypadku błędu lub zmiany pojazdu system nie rozpozna uprawnień. Uprawnienia nadawane są na określony czas.

Z uwagi na konieczność przekazania danych oraz ich wprowadzenia do systemu firmy zewnętrznej administrującej parkingiem szpitalnym, bezpłatny wjazd i wyjazd będzie możliwy po 24 godzinach od zgłoszenia.

 

W przypadku pytań, problemów związanych z parkowaniem na terenie Szpitalem, prosimy o kontakt bezpośrednio z firmą odpowiedzialną za prowadzenie parkingu:

Projekt Parking Sp. z o.o., ul. Drużbickiego 11, 61- 693 Poznań
Tel. +48 61 664 71 00, e-mail: reklamacje@parking-serwis.pl

Skip to content