Aktualności | Ogłoszenia

Z przyjemnością informujemy, że od 1 marca 2024 roku w Pleszewskim Centrum Medycznym rozpoczyna swoją działalność PORADNIA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ.

lut 27, 2024

SZANOWNI PAŃSTWO!

Rozpoczęcie działalności Poradni POZ pozwoli na zapewnienie kompleksowej opieki nad pacjentami obejmującej: porady lekarza POZ i opiekę pielęgniarki POZ, Nocną i Świąteczną Opiekę Zdrowotną, konsultacje lekarzy specjalistów, rehabilitację, badania laboratoryjne oraz obrazowe. Ponadto pacjentom zdeklarowanym do Poradni POZ PCM zapewniona będzie dostępność do kompleksowej opieki kardiologicznej i diabetologicznej.

W Gabinecie Lekarza POZ świadczeń będzie udzielała LEKARZ MEDYCYNY RODZINNEJ ALEKSANDRA ONYSZKIEWICZ-KAZIUK oraz jako lekarze wpierający – LEKARZE PLESZEWSKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO.

Podstawą objęcia opieką i przyjęcia w PORADNI POZ jest złożenie w PCM nowej deklaracji wyboru lekarza Aleksandry Onyszkiewicz- Kaziuk.

Deklarację wyboru można składać w Rejestracji PCM.