Aktualności | Ważne komunikaty

Odwołanie ograniczeń w odwiedzinach na Oddziale Kardiologicznym

lut 23, 2024

Odwołanie ograniczeń w odwiedzinach na Oddziale Kardiologicznym

Mając na względzie poprawę sytuacji epidemiologicznej w oddziale kardiologicznym – odwołuje się wprowadzone w dniu 9 lutego br. ograniczenie odwiedzin w tym oddziale jedynie do sytuacji wyjątkowych po uprzednim uzyskaniu zgody ordynatora lub lekarza dyżurnego.

Odwiedziny począwszy od 23 lutego br. odbywają się zatem we wszystkich oddziałach szpitalnych zgodnie z obowiązującym regulaminem odwiedzin, niemniej jednak nadal przy zachowaniu następujących wymogów:

• zachowanie reżimu sanitarnego(dezynfekcja rąk przed wejściem i wyjściem z oddziału oraz stosowanie maseczek zakrywających nos i usta)
  • jednego chorego może odwiedzać jednocześnie tylko jedna osoba
  • odwiedzający nie może mieć objawów infekcji
  • wszystkich odwiedzających obowiązuje pozostawienie odzieży wierzchniej w szatni szpitalnej przy wejściu głównym do szpitala.

Prezes Zarządu PCM
Błażej Górczyński
Pleszew, dnia 23 lutego 2024 r.