Poradnia Hematologiczna

Personel medczyny
Tefelony kontaktowe
Realizowane świadczenia
h
Informacje dla pacjenta

Świadczenia realizowane są przez wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie hematologii -lekarzy oddziału hematologicznego PCM.

 

REJESTRACJA OGÓLNA 62 74 20 800 8.00 – 14.30
Poradnia hematologiczna 62 74 20 787 Kontakt z personelem medycznym w godzinach pracy poradni
KOORDYNATOR DILO 509 823 057;
62 74 20 811
8.00 – 14.30

Przyjęcia w poradni odbywają się na podstawie skierowania wystawionego przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (lekarza rodzinnego lub lekarza specjalistę).

Świadczenia w zakresie ambulatoryjnej opieki zdrowotnej udzielane są osobom, które nie wymagają leczenia w warunkach całodobowych lub całodziennych.

Realizowane świadczenia obejmują czynności diagnostyczno-lecznicze (w tym badanie pobranego materiału biologicznego) w zakresie niezbędnym do udzielenia świadczenia zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, w tym:

  • porady specjalistyczne;
  • badania diagnostyczne;
  • procedury zabiegowe ambulatoryjne;

W ramach poradni prowadzona jest profilaktyka, diagnostyka i leczenie schorzeń onkologicznych, w tym chemioterapia i programy lekowe. Poradnia funkcjonuje jako poradnia przyszpitalna.

W poradni realizowana jest diagnostyka onkologiczna w ramach „Karty diagnostyki i leczenia onkologicznego”, która może być wystawiona przez lekarza rodzinnego lub lekarza specjalistę (tzw. „zielona karta”)

Skip to content