Aktualności

Anonimowa ANKIETA OCENY SATYSFAKCJI PACJENTA z usług świadczonych w Pleszewskim Centrum Medycznym w Pleszewie Sp. Z o.o.

lis 13, 2023

Szanowni Państwo! Na naszej stronie internetowej została udostępniona dla Państwa anonimowa Ankieta oceny satysfakcji pacjenta – jest ona dostępna w zakładce DLA PACJENTA oraz w zakładce ASYSTENT PACJENTA.

Pragniemy poznać Państwa zdanie na temat jakości usług medycznych świadczonych w naszym szpitalu. Opinia ta jest nam niezbędna do tego, aby korygować niedociągnięcia i wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Prosimy o wypełnienie ankiety poprzez wybranie odpowiedniej odpowiedzi zgodnej z Państwa odczuciami.

Wszelkie sugestie oraz uwagi będą dla nas bardzo cenne i posłużą do podniesienia standardu oferowanych usług. Oczekujemy również na Państwa uwagi.

Ankieta jest anonimowa – prosimy o szczere wypowiedzi!