Turnusy rehabilitacyjne


Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie Sp. z o.o. zaprasza na płatne turnusy rehabilitacyjne.
Na Oddziale Rehabilitacyjnym, w miłej atmosferze, pod okiem doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów będziecie Państwo mogli zadbać o swoje zdrowie, sprawność fizyczną, kondycję, wygląd i dobre samopoczucie.
Program Państwa rehabilitacji zależeć będzie od zaleceń lekarskich, jak również od indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Do Państwa dyspozycji mamy 34 miejsca, pokoje urządzone z myślą o pacjentach z dysfunkcjami narządu ruchu. Zapewniamy całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską. Program rehabilitacji realizowany jest przez 8 magistrów i 1 technika fizjoterapii.
Mogą Państwo skorzystać z pomocy neurologopedy i psychologa.
Posiadamy nowoczesny sprzęt: platformę balansową, stół do trakcji trójpłaszczyznowej, bieżnię, szynę do ciągłego ruchu biernego kończyn dolnych oraz rowery stacjonarne.
W naszej terapii stosujemy metody:
- terapii manualnej: Cyriax, Kaltenborn-Evjenth, neuromobilizacje;
- Mc Kenzie;
- PNF;
- Bobath.
Terapie są wspomagane przez liczne zabiegi fizjoterapeutyczne: elektroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki, laseroterapia, hydroterapia, krioterapia miejscowa, leczenie ciepłem: parafina, termożele oraz wiele innych. Wykonujemy masaże klasyczne i limfatyczne.

Lekarz koordynator


lek. med. Aldona Zielińska - Perlińska - ordynator Oddziału Rehabilitacji Pleszewskiego Centrum Medycznego w Pleszewie Sp. z o.o., specjalista rehabilitacji medycznej.


Cennik


1. Pacjent ze schorzeniami ortopedycznymi, cena zawiera indywidualną pracę z pacjentem, ćwiczenia stawu kończyn dolnych z wykorzystaniem szyny CPM zwiększające zakres ruchu CENA:
Cena za 1 dzień pobytu: 180,00

2. Pacjent ze schorzeniami w ramach rehabilitacji ogólnoustrojowej cena zawiera ćwiczenia i zabiegi w zależności od schorzenia i zaleceń lekarza - maksymalnie 5 zabiegów na 1 dzień pobytu
Cena za 1 dzień pobytu: 220,00

3. Pacjent ze schorzeniami neurologicznymi - leżący, wymagający całodobowej opieki personelu, cena zawiera indywidualną pracę z pacjentem,terapię neurologopedyczną, psychologiczną, zajęciową - w zależności od wskazań medycznych
Cena za 1 dzień pobytu: 270,00

Cena doby pobytu zawiera:
- zapewnienie noclegu,
- wyżywienie,
- nadzór lekarza prowadzącego oddział,
- świadczenia pielęgniarskie,
- edukację i poradnictwo zdrowotne

Cena doby pobytu nie zawiera:
- opłat za zabiegi fizjoterapeutyczne wykraczające poza ujęte w cenie dnia pobytu,
- opłat za leki, za wyjątkiem zdarzeń nagłych
- wykonania badań diagnostycznych


Kontakt


W celu ustalenia terminu przyjęcia bądź uzyskania dodatkowych informacji proszę dzwonić pod numer tel.: 62 7420 784 (osoba do kontaktu: Arleta Garbarczyk).