Badania płatne w Pracowni Kardiologicznej

Echo serca
Jest to badanie dzięki, któremu specjalista może ocenić ruchy i stan serca. Możliwe jest wykrycie wszelkich nieprawidłowości w pracy mięśnia sercowego, wad oraz nowotworów serca. W naszej Pracowni badania wykonywane są na wysoko wyspecjalizowanym sprzęcie firmy GE – Vivid 4 oraz Vivid 6.
Cena wykonania badania przez specjalistę:100 zł.

Próby wysiłkowe na bieżni ruchomej i na cykloergometrze rowerowym
Badanie to pozwala ocenić wydolność fizyczną organizmu Pacjenta. Poprzez zwiększenie pracy (wysiłku) Pacjent poddany jest obciążeniom, podczas których monitorowane jest ciśnienie krwi i zapis EKG. Pozwala to określić występowanie choroby wieńcowej lub skuteczność jej leczenia, poza tym daje obraz wydolności krążeniowej Pacjenta.
Cena wykonania badania przez specjalistę:100 zł.

Badanie Holtera
Badanie polega na 24 godzinnym monitorowaniu pracy serca. Obserwowany jest rytm i częstość pracy. Badanie to pozwala na sprawdzenie stanu Pacjenta nie tylko w spoczynku ale również podczas wykonywania codziennych zajęć i skorelowanie zapisu EKG z odczuwanymi przez Pacjenta dolegliwościami.
Cena wykonania badania przez specjalistę:100 zł.

Wszystkie badania wykonywane są przez lekarzy Oddziału Kardiologicznego. Każdy Pacjent otrzymuje wynik z opisem specjalisty.

Zapraszamy do umówienia się na badanie - telefon: (0-62) 7420 776 (osoba do kontaktu: Jolanta Bogacz).